• bilgi@fizyomaster.com
  • 0 222 606 06 90
  • Pzt. - Cuma: 09:00 - 18:00

Hizmetler

Magic Heykeltraş

MAGIC HEYKELTIRAŞ NEDİR ?

Magic Heykeltıraş yağ hücrelerine gönderdiği frekanslar ile enerjiye dönüş komutu sağlayarak yağların parçalanmasını sağlayan özel bir teknolojidir.
Küçük vakum RF Başlığı (Yüz, Boyun) , Orta Vakum RF Başlığı (Omuz, Kalça, Bel, Boyun) , Büyük Vakum RF Başlığı (Karın, Sırt, Uzuvlar, Kalça) olmak üzere bölgeye özel seçilen 3 Vakum RF başlığı bulunmaktadır. Magic Heykeltıraş cihazındaki diğer başlıklar ise Hot Vibrasyon Başlığı, BIO Lenfatik Başlığı(Heykeltıraş) ve Ultrasound Kavitasyon başlığıdır.

    Vakum RF Başlığı ile metabolizma ve kan dolaşımını hızlandırmak için lenfatik kanalları kullanır. RF dalgaları derindeki yağ dokularına doğrudan etki eder, yağ hücreleri aktif duruma geçer. Sürtünme ısısı ve vücut sıcaklığı ile ter bezleri aracılığıyla vakum etkisi ile masaj tekniği sayesinde vücuttan atılmaya hazır hale gelir. Vakum terapisi cerrahi olmayan bir cilt sıkılaştırma uygulamasıdır. Kolajen artar cildin sıkılaşmasını ve cilt görünümünün iyileştirilmesini sağlayabilir.

    Ultrasound Kavitasyon Başlığı, 40.000 HZ güçlü ses dalgalarının kullanılması sayesinde, yağ hücrelerinin yüksek hızda titreşmesi yağ hücreleri üzerinde güçlü etki yaratır. Sadece yağ ve yağ dokusu için etki eder, vücuttaki diğer organ ve dokular üzerinde olumsuz etki meydana getirmez. Bu prosedür Avrupa’da tasarlandı. Uygulamayı takip eden hafta boyunca yağın azalmasıyla ilgili sonuçlar devam eder. Cilt dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur. Lenf ve kan dolaşımını arttırır. Selülit uygulamalarına yardımcı olur. Bağ dokusunun sıkılaştırılması üzerinde etkilidir.

    BIO Lenfatik Başlık, Heykeltıraş başlığıdır. Vücudu ısıtmak, vücut meridyenlerini temizlemek, lenfatik drenajı teşvik etmek, kan dolaşımını hızlandırmak, kan akışını sağlamak için manyetik akım kullanır. Vücuda canlılık kazandırmak için ATP ve kolajen dengesini sağlar. Heykeltıraş Başlığı vücudun tüm bölgelerine etki edebilir. Sırt ağrısı, donuk omuz, bel ve bacak ağrıları üzerinde olumlu etkisi olabilir.

    Hot Vibrasyon Başlığı, manyetik alan yayarak titreşim ve ısı da üretir. Manyetik etki, epidermis ve dermis altında yağ dokusunu bile doğru bir şekilde ısıtabilir. Bu etki anında doku kasılması ile cilt elastikiyetini arttırır. Erkeklerde bira göbeği vb. yağlanmalarda etkilidir.

Magic Heyketıraş Uygulama Alanları 

Belirli bölgelerinde yağlanma problemi olan herkes için bu uygulama uygundur. Selülit uygulamasında ve sarkmış cilt dokusunun düzeltilmesinde de tercih edilebilir. Seans içinde çeşitli başlıklar uzmanlar tarafından kullanılarak, seans tamamlandığı andan itibaren gözle görülür bir incelme olacağı için hasta memnuniyet oranı yüksektir. Bölgesel fazlalığı hedef alan bir sistem olduğu için sağlık üzerinde olumlu etki sağlamaktadır.

Kimler İçin Uygun Değil

-Hamile olanlar ve emzirenler
-Kalp pili olanlar
-Epilepsi rahatsızlığı olanlar
-Vücudunda herhangi bir metal protez olanlar
-Kanser hastaları ve kemoterapi alanlar
-İleri seviyede damar tıkanıklığı ve dolaşım bozukluğu olanlar

SEANSA GİRMEDEN VE SEANS SONRASI NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Seans öncesi en az 2 saatlik açlık hızlı sonuç almayı kolaylaştırır. Sonrasında ise az yağlı besinleri tüketmek “kırılmış” yağ hücrelerinin atımını hızlandırır. Yine, seans öncesi ve sonrası bol su içmek, mayalı yiyeceklerden uzak durmak cihazdan alacağınız sonuca olumlu katkı sağlar.
 

Görseller