• bilgi@fizyomaster.com
  • 0 222 606 06 90
  • Pzt. - Cuma: 09:00 - 18:00

Hizmetler

SLİMCARE

Vücut hatlarının daha belirgin olduğu, kaslı bir vücut yapısına sahip olmak herkesin hem hakkı hem hayalidir. Ancak bu hayali gerçekleştirmek için zaman ve çaba gerektiği de bilinmektedir. Öyle ki, kaslı bir vücut yapısına sahip olmak için aylarını hatta yıllarını spor salonlarında geçiren kişiler mevcuttur. Slimcare sayesinde hayalinizdeki vücuda ulaşmanız artık daha kolay.

SLİMCARE NEDİR?

SLIMCARE hem kas yapıp hem de yağ yakan tek işlemdir. SLIMCARE, temel itibari ile kasları yoğun bir şekilde uyaran ve bu bağlamda kas yapımını hızlandıran bir cihazdır. Bu cihaz, mevcut özelliğini elektromanyetik alanı ve radyo frekansı sayesinde elde etmektedir. Yani cihazın mevcut elektromanyetik alanı sayesinde, yalnızca 30 dakikalık bir işlem süresi boyunca 30.000 mekik çekmiş gibi etki yarattığını söylemek mümkündür. Temel itibari ile bir kişinin yarım saat içerisinde 30.000 civarı mekik çekmesi mümkün değildir. Oysa söz konusu cihaz, 30.000 mekiği çekmiş gibi etki oluşturarak kasların çalışmasını desteklemektedir. Bu bağlamda söz konusu cihaz için “son teknoloji ürünü vücut şekillendirme cihazı” tanımlaması yapmak mümkündür. 

Slimcare Cihazı Hangi Teknolojiyi Kullanır?

Söz konusu cihazı bu denli etkili kılan temel unsur şudur; mevcut cihaz, içerisinde yüksek yoğunluklu bir elektromanyetik terapi türü olan HI – EMT teknolojisini barındırmaktadır. Söz konusu teknoloji ise diğer birçok zayıflama yönteminden bağımsız olarak, işlem uygulanan yere supramaximal adı verilen kas kasılmasını yaratmaktadır. Supramaximal kas kasılması, beyinden bağımsız olarak gerçekleştirilen bir kasılmadır. Yani HI – EMT teknolojisini farklı kılan temel unsur, söz konusu teknolojinin yarattığı kasılmanın kısa süreli olmamasıdır. Bu da mevcut teknoloji ile kasılan kasların sürekli olarak gergin kalmasına zorlanması anlamına gelmektedir. Bu bağlamda söz konusu kasların gergin kalmaya zorlanarak mevcut duruma uyum sağlamaya zorlandıklarını ve bu sayede de kasların normalden daha fazla kasıldıklarını söylemek mümkündür. Elektromanyetik dalgalar, kasın içerisindeki sinirlere ulaşır ve kasılmalara neden olur. Sporla her zaman ulaşılamayacak güçte yoğun kasılmalardır.

HI – EMT teknolojisinin bu denli etkili olmasının bir diğer nedeni şudur, söz konusu teknoloji, hem yağların eritilmesini hem de kasların güçlendirilmesini ve dolayısı ile belirgin hale getirilmesini mümkün kılmaktadır. Bu bağlamda söz konusu teknolojinin çok yönlü bir işlev yüklendiğini söylemek mümkündür. Hem yağ yakımı hem de kas belirginleştirmenin aynı anda mümkün olması, bunun en net göstergesidir.

SLIMCARE’i diğer mevcut zayıflama yöntemlerinden farklı kılan bir özelliği daha vardır. Bu yeni özellik radyofrekans bulunmasından kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. Diğer birçok kas şekillendirici işlem içerisinde sadece kas yapma, kasılma teknolojisi vardır. SLIMCARE’de ise kas yaparken radyo frekans sayesinde aynı zamanda oldukça yoğun bir şekilde yağ da yakarsınız. Bu iki teknoloji bir araya geldiğinde ise piyasadaki birçok cihazdan daha üst kapasitede SLIMCARE cihazı ortaya çıkmaktadır. 
Siz de böyle bir cihaza zaman ayırdığınızda daha yüksek verim elde etmek isterseniz en üst kalitede size hizmet vermek için tasarlanmış SLIMCARE’i tercih ettiğinizde bu iki özellikten de aynı anda yararlanabileceksiniz.

Slimcare Uygulaması Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücutta sarkma olan hemen hemen her bölgeye uygulanabilen slimcare yöntemi ile aynı zamanda karın bölgesinde oluşan göbek tarzı aşırı kiloların ortadan kaldırılması mümkün oluyor. Karın duvarının altındaki yağların yakımında etkilidir.
Günümüzde çoğunlukla göbek, bacak ve kollarda meydana gelen sorunların ortadan kaldırılması amacı ile tercih ediliyor. 
Cerrahi müdahale olmadan popo kaldırmada ve kalça sarkıklığını ortadan kaldırmada etkilidir.
Merkezimizde bulunan Slimcare cihazı benzer makinelerden farklı olarak 4 ayrı başlığa sahiptir. Bu da vücudun ayrı bölgelerinde en etkili şekilde yağ yakımı kas gelişimi imkanı sağlar. Bu özelliği ile de birçok zayıflama ve sıkılaşma cihazından daha üstün bir etki yaratır.

Slimcare Cihazı  Başka Hangi Uygulamalarda Kullanılmaktadır?

*Diastasis Recti

Hamilelik sonrasında karın bölgesinde meydana gelen karında ayrılmasını (diastasis recti) ameliyatsız olarak azaltmaktadır. Karın kas kuvvetini arttırdığı için şikayetlerde ciddi azalma sağlamaktadır.

Slimcare Kimlere Uygulanamaz?

Slimcare oldukça güvenli ve hiçbir yan etkisi olmamasından dolayı geniş bir uygulama alanına sahiptir. 

Sadece hamilelerde ve kalp pili olan kişilerde uygulama yapılamamaktadır.

SLIMCARE HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR


KİMLER SLIMCARE KULLANABİLİR? - 14 YAŞ ÜSTÜ HERKES

MOLA VERMEK GEREKİR Mİ? - HAYIR GEREKMEZ

BİR UYGULAMA NE KADAR SÜRER? - SADECE 30 DAKİKA

NE KADAR SÜREDE BİR KULLANILABİLİR? - HAFTADA 2-3 KERE KULLANILABİLİR

KAÇ KERE KULLANMAK GEREKİR? - 6-10 SEANS ÖNERİLİR

NE KADAR KULLANILABİLİR? - KULLANIM SINIRI YOKTUR

SARF MALZEMESİ VAR MI? - HERHANGİ BİR SARF MALZEMESİ YOK.

HANGİ BÖLGELERDE KULLANILAMAZ? - KALP BÖLGESİNDE KULLANILMAMASI GEREKİR

KİMLER SLIMCARE KULLANAMAZ? - HAMİLELER, KALP PİLİ OLANLAR

Görseller