• bilgi@fizyomaster.com
  • 0 222 606 06 90
  • Pzt. - Cuma: 09:00 - 18:00

Sık Sorulan Sorular

GTOS Terapi, iskelet ve kas sistemini tutan tüm ağrılı durumlarda etkin olarak kullanılan bir fizik tedavi yöntemidir. GTOS Tepi uygulamasında herhangi bir iğne, ışın ve ameliyat gibi yöntemler kullanılmadığı için hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Tek seans kadar hızlı çözümler sunar. Günlerce tedavi seansları gerektirmez. Ağrısız, ilaçsız, yan etkisiz bir yöntemdir. Alanında eğitimli uzman kişilerce yapılır.

GTOS Terapi protokolleri, alanında uzmanlaşmış ve GTOS terapist eğitimi almış fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır.

GTOS Terapi, boyun ve bel düzleşmesi, bel ve boyun fıtığı, kireçlenme, tenisçi dirseği, Kas spazmları, menisküs yırtığı, donuk omuz, siyatik, mekanik sorunlardan kaynaklı bel ağrıları, karpal tünel, tendon yaralanmaları gibi sportif sakatlıklar ve fibromiyalji gibi insanların yaşam kalitesini etkileyen tüm vücutta hissedilen yaygın ağrılar… gibi durumlara uygulanmaktadır.

GTOS Terapi, tek seans gibi hızlı ve kalıcı bir çözüm sunmaktadır. Tek seansta % 85,6 memnuniyet oranı olan bir tedavi yöntemidir.

GTOS Terapi, kalıcı bir çözümdür; GTOS Terapi sonrası rahatsızlığın aynı şekilde tekrar etme olasılığı, hiçbir rahatsızlığı olmayan insanlarla aynıdır.

Toplam 1 sayfa icerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.