• bilgi@fizyomaster.com
  • 0 222 606 06 90
  • Pzt. - Cuma: 09:00 - 18:00

Hakkımızda

GTOS Terapi Eskişehir, 2018 yılında Eskişehir merkezinde kurularak siz değerli danışanlarımıza,  Türkiye genelinde 20 yıldır kabul görmekte olan GTOS Terapi uygulamasını başta Eskişehir olmak üzere çevre iller ve yurtdışı hastalarımıza hizmet vermeyi amaçlamaktadır. GTOS Terapi Eskişehir ailesi olarak, kişilerin kas ve iskelet sisteminden kaynaklı kronik hale gelmiş ağrı ve şikayetlerin azaltılması ile birlikte kişinin hayat kalitesini yükseltmeyi amaçlıyoruz.

GTOS Terapi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi  Egzersiz Fizyolojisi Enstitüsünün kurucularından biri olan Dr. Çetin Gürses tarafından geliştirilen bir uygulama yöntemidir. GTOS protokolleri, uluslararası patent ve sertifikalara sahiptir. GTOS ekipmanları,  Patent, Marka , CE ve ISO-13485 standart belgelerine sahiptir. GTOS Terapinin etkinliği Boston Üniversitesi tarafından onaylanmış ve 21. Yüzyılda yeni bir uygulama metodu olmaya aday gösterilmiştir. Alanından uzmanlaşmış ve GTOS terapist unvanı almaya hak kazanmış fizyoterapistler tarafından uygulanmaktadır. GTOS Terapinin tek seans sonunda %85.6 memnuniyet oranı mevcuttur.

GTOS Terapi, kas ve iskelet sisteminden kaynaklanan bel-boyun fıtığı, bel – boyun düzleşmesi, skolyoz, fibromiyalji, kronik kas ağrıları, Tenisçi-Golfçü dirseği, Menisküs ağrıları, Kanal Daralması, Siyatik ağrıları, Sinir sıkışmaları ve mekanik sorunlardan kaynaklanan ağrılar üzerine uygulaması yapılmaktadır. Uygulama sırasında GTOS Ekipmanları kullanılmaktadır. GTOS ekipmanları,  iğne, ışın, ilaç gibi yöntemler barındırmadığı için yan etkisi yoktur.

Gtos Terapi Eskişehir kurulduğu günden bu yana sürekli kendini yenileyerek siz değerli danışanlarımıza daha iyi ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. Uygulama yaklaşımlarımızı multidisipliner olarak benimsediğimiz için “Fizyomaster” markası altında farklı hizmetler vermekteyiz. Fizyomaster ailesi olarak merkezimizde, Gtos Terapi Uygulaması, Ayak analizi ve kişiye özel tabanlık üretimi, Andulasyon Terapi, Klinik pilates ve Rollshape cihazımız yer almaktadır.

Verdiğimiz her hizmette alanında başarılı personelleri bir araya getirerek titizliğimiz ve yenilikçiliğimiz ile size var gücümüzle hizmet vermeye çalışıyoruz.