• bilgi@fizyomaster.com
  • 0 222 606 06 90
  • Pzt. - Cuma: 09:00 - 18:00

Yorumlar

İsimsiz Hasta 5 yıl önce

Memnuniyet

Gördüğüm Gtos işleminden çok memnun kaldım. Yürümekte zorlanıyor ve uyuşmalarım vardı. Birinci seanstan sonra gezebiliyorum, çabuk yorulmuyorum. İkinci seansımda ağrılarım azaldı. Yakınlarıma tavsiye ettim. Çok memnun oldum. Allah izin verirse yeniden geleceğim. Başarılarınızın devamını dilerim.

İsimsiz Hasta Yorumu 5 yıl önce

Memnuniyet

Benim boyun fıtığım vardı. Daha önce başka bir yerde 15 günlük fizik terapi aldım ama burada aldığım işlem gibi memnun kalmadım. Burayı internetten buldum. Çok memnun kaldım. Güler yüz ve ilgi alakadan çok memnun kaldım. Şikayetlerim azaldı çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

İsmini Vermek İstemeyen Hasta 5 yıl önce

Memnuniyet

Bu işlemden önce fizik terapi , bioenerji gibi birçok uygulama gördüm. Sonuçlarından memnun kalmadım. Tavsiyeler üzerine geldiğim Gtos terapi merkezinden ilk seanstan itibaren aldığım kesin sonuçtan çok memnun kaldım. Teşekkürler Gtos. Teşekkürler güler yüzlü insanlar..

Sevgin Uğurluer 5 yıl önce

Memnuniyet

Gelmeden önce çok işlem denedim. Fizik , Akapunktur v.s. Fibromiyalji hastasıyım. Burada ilk seansda ilk defa ağrısız uyandım. Çooooook memnunum. Sevgiler!

Sevda Koçak 5 yıl önce

Memnuniyet

Ben ilk başlarda tereddütlü olarak geldim, herkes gibi. Ama inanın görmeden, görüşmeden, ezbere hiçbir şey yapmıyorlar. Her şey hastanelerde olduğu gibi. Röntgen ve MR ile bakılarak yapılan ve uygulanan bir işlem. Kesinlikle iğne ve ilaçlarla uygulanan bir işlem değil. Şiddetler tavsiye ediyorum.

Serpil Eker 5 yıl önce

Memnuniyet

Arkadaşımın tavsiyesi ile geldim. Çok memnun kaldım. Sorunlu bölgelerim gayet rahatladı. Çalışan personelin güzel yaklaşımı ile gayet başarılı sonuçlandı. Tekrar gelmeyi düşünürüm. Hatta yeni bir randevu oluşturdum. Teşekkürler…

Serkand Oğuz 5 yıl önce

Memnuniyet

Geldiğimde omzum da çok ağrı vardı. Parmaklarım %80 uyuşuk oluyordu. Hayat kalitem çok düşmüştü. Seçil Hocam süper bir işlem gerçekleştirdi. Ağrım inanılmaz azaldı. Çok teşekkür ederim.

Salih Selvi 5 yıl önce

Memnuniyet

Uygualamadan önce boynumda ve sırtımda kasılmalarım vardı. İşlem seansımın sonunda boyun ağrılarım ve kasılmalarım çok rahatladı ve geçti. Baş ağrılarım %80 oranında geçti.tüm ağrılarımın kontrol seasından sonra geçeceğine inanıyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Recep Sağ 5 yıl önce

Memnuniyet

İşlem çok yararlı ben faydasını gördüm herkese tavsiye ederim. Güzel bir uygulama yöntemi, sağlık için çok güzel vücudum hafifledi. Ağrılar azaldı. teşekkürler

Ramazan Kurt 5 yıl önce

Memnuniyet

Ben buraya gelmeden önce ameliyatı düşünen biriydim. Neredeyse , ama bu işlemi almaya başladığımda ağrılarım % 70 azalma, hareketlerimde de aynı oranda gelişme oldu. İnşallah daha da iyi olacak, Allah razı olsun sizlerden.

Toplam 4 sayfa içerik arasından, 1. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

Güvenlik Kodu