• bilgi@fizyomaster.com
  • 0 222 606 06 90
  • Pzt. - Cuma: 09:00 - 18:00

Yorumlar

Ergül Akot 5 yıl önce

Memnuniyet

İlk seans da %50 rahatlama ve ağrılarımda azalma oldu. Şimdi 2.  işlemi aldım, ağrılarımın tamamen geçmesi için. Çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Emre Hopa 5 yıl önce

Memnuniyet

Hareket sırasında oluşan ağrılarım için gelmiştim. Bu kadar etkili olacağını sanmıyordum. Gtos Eskişehir şubesine ve Tuğba Hanıma teşekkürlerimi sunuyorum. Samimiyetle ve içtenlikle tavsiye ediyorum.

Elif Ek 5 yıl önce

Memnuniyet

Ağrılarımda hissedilir azalma yaşadım, Çok memnun kaldım.

Ecem Sezer 5 yıl önce

Memnuniyet

Ağrılarımda hissedilir azalma yaşadım, Çok memnun kaldım.

Belma Temizsoy 5 yıl önce

Memnuniyet

İşlemden önce çok zorlanıyordum. Ağrılarım vardı. Çok şükür şimdi gayet iyiyim. Herkese tavsiye ediyorum. Güler yüzünüz bence uygulama çok şey katıyor. Her şey için teşekkür ederim.

Zeliha Aydoğan 5 yıl önce

Memnuniyet

2-3 yıl boyunca tüm doktor ameliyat önerdi. Fizik terapi gördüm. Ama kesin bir sonuç alamadım. Ağrılarım geçmedi. GTOS terapiye geldim. İlk seans da ağrılarım %70 azaldı. Şimdi 2.  uygulamayı alıyorum. Şu an ağrılarım hiç yok. Herkese tavsiye ederim.

Yusuf Akarsu 5 yıl önce

Memnuniyet

Yaklaşık 20 yıldır boyun ağrısı çekiyorum. GTOS terapi ile ilk seansta yarı- yarıya ağrım azaldı. Herkese tavsiye ederim. Elinize emeğinize sağlık.

Tülin Ay 5 yıl önce

Memnuniyet

Yapılan seanslarla başarılı bir sonuca ulaştım sonsuz teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ayşe Olcay 5 yıl önce

Memnuniyet

İşlemden önce bitik durumdaydım. Bacaklarımda uyuşma, çekilme ve kütük gibi hissediyordum. İşlemden sonra ilk seanstan sonra yürüyüşüm kelebekler gibi oldu. Hissettiğim hafifliği anlatamam. Çok çok çok memnunum. İyi ki gelmişim.

Aysel Bobuş 5 yıl önce

Memnuniyet

İnternetten araştırarak buldum ve geldim. Çok memnun kaldım. İyi ki de gelmişim. Şimdiye kadar yapılan değişik işlemlerdenfayda sağlayamadım. Bu uygulamanın ilk seansından bile hemen iyileşme süreci başladı. Yaşam kalitemi arttırdı. Ağrısı olan herkese tavsiye ederim.

Toplam 4 sayfa içerik arasından, 3. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

Güvenlik Kodu