• bilgi@fizyomaster.com
  • 0 222 606 06 90
  • Pzt. - Cuma: 09:00 - 18:00

Yorumlar

Osman Akkaya 5 yıl önce

Memnuniyet

Uygulamaya gelmeden önce yaklaşık 5-6 yıl sırt ve omuz ağrılarım çok şiddetli ağrıyordu. GTOS terapi de tek seansta tüm ağrılarıma son verildi. Seçil Boz hanımefendiye çok teşekkür eder saygılar sunarım.

Nuray İyisoy 5 yıl önce

Memnuniyet

Gördüğüm işlemden memnun kaldım. Öncesinde fiziğe gitmiştim. Hiç fayda görmedim. GTOS’e geldikten sonra ağrılarım geçti ve elimi tekrardan kullanmaya başladım. Özellikle elim ve sırtım için gelmiştim, tamamen iyileştim. Herkese tavsiye ederim.

Nebahat Yıldız 5 yıl önce

Memnuniyet

Boyun ağrılarım çok fazlaydı. Gtos terapiye gelince ağrılarım azaldı. Çok güzel ilgileniyorlar. Tavsiye ederim. Herşey için çok teşekkür ederim.

Mustafa Çakır 5 yıl önce

Memnuniyet

Geldiğimde ağrılardan yürüyemiyor, dikilemiyordum. Fizik de fayda etmedi. Burada yapılan uygulamayla yürüyebiliyorum. Ağrılarım %80 azaldı. İşlemden memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Mustafa Bizimyer 5 yıl önce

Memnuniyet

GTOS TERAPİ’ ye gelmeden önce çok fazla sırt ağrım vardı., gece uykudan uyandıran ağrılarım vardı, kollarımda ve parmaklarımda uyuşma vardı, parmaklarım kuvvetsizdi, tek seansta kollarım ve parmaklarım çok rahatladı, gece ağrılarım azaldı. Çok memnun kaldım, hizmetten. Teşekkür ederim.

Murat Bozbağ 5 yıl önce

Memnuniyet

Çok uğraşıyordum, geziyordum ama gtos terapiye geldim. %90 iyileştim. Gtos terapi uzmanına çok teşekkür ederim.

Leyla Aydoğan 5 yıl önce

Memnuniyet

İlk geldiğimde yürüyemiyordum. İşlem sonrası ağrılarım yok denecek kadar azaldı. Herkese tavsiye ediyorum en başta Tuğba Hanım ‘ a ellerine sağlık.

Huriye Çoban 5 yıl önce

Memnuniyet

Daha önce ağrı eşiği yüksek bir ağrım vardı. Seanstan sonra rahatlama ve ağrılarda azalma beni rahatsız edici bir ağrım kalmadı. Sabah kalktığımda rahat uyanamama şikayetim ortadan kalktı.

Güzin Yüksel 5 yıl önce

Memnuniyet

70 yaşındayım. Gelmeden önce çok ağrılarım vardı. Tavsiye üzerine geldim. İyi ki de gelmişim. Tek seans da ağrılarım gitti. Normal hareketlerimi yapıyorum. Ev işlerimi rahatça yapıyorum. Yürüyüşümü yapıyorum. Misafirlerimi ağırlayabiliyorum. Belimde daralma mevcuttu. Şimdi 2. Seansımı alıyorum ve bu seans dan sonra tamamen iyileşeceğime inanıyorum. Ameliyat olmak istemeyen tüm hastalara bu işlemi tavsiye ediyorum.

Gönül Üresinler 5 yıl önce

Memnuniyet

Yapılan işlemden oldukça memnun kaldım. Ağrılarım boyun ve belimde çok fazlaydı. Boynumu çeviremiyordum. Kambur duruyordum. Duruşum düzeldi. Boynumu çok rahatlıkla çevirebiliyorum. Ağrılarım geçti. İyi ki bu işlemi yaptırdım. Çok mutlu ve sağlıklı hissediyorum.

Toplam 4 sayfa içerik arasından, 2. sayfa gösteriliyor.

Yorum Yap

Güvenlik Kodu